چگونه از IGTV به صورت حرفه ای استفاده کنیم ؟

25 دسامبر 2019
17 نفر پسندیده اند

چگونه از IGTV به صورت حرفه ای استفاده کنیم ؟

در حال حاضر فقط ۱۷٪ اکانت ها از IGTV استفاده می کند اما نکته قابل توجه این است که هنوز یک سال نشده است که IGTV عمر دارد. وجود این پلتفرم برای پیج های آموزشی عالیست و این امکان فوق العاده ای را برای جذب مخاطب های بیشتر برایشان نبز به همراه دارد.

چند نکته از IG TV که با رعایت آن ها حرفه ای می شوید:

۱ – زمانی که می خواهید ویدئویی رو داخل IGTV پست کنید، اگر گزینه post a preview را انتخاب کنید، قسمتی از ویدئویتان، داخل پیجتون پست می شود و بازدید این ویدئو به میزان خیلی زیادی از حالت عادی بیشتر میشود

۲ – اگر ویدئو هایتان را در کامپیوتر ادیت می کنیند، مجبور نیستید حتما انها را در گوشیتان آپلود کنیند. از طریق کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید و در قسمت پروفایل وارد IG TV شوید و گزینه آپلودو انتخاب کنید تا با کیفیت بهتری هم آپلود شوند.

۳ – از طریق خود IG TV شما می توانید گزارش بازدید ویدئوهایتان را ببینید

۴ – تو IG TV باید رزولوشن ویدئوهایتان  ۹:۱۶ یا ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ باشه (یعنی ویدئوی عمودی)

۵ – اگه فالوور بالای ۱۰k داشته باشید، می توانید لینک ویدئوتون را در استوری بزارید تا افراد مستقیم وارد ویدئوی IG TV بشن

۶ – توی کپشن ویدئوتون، توی قسمت description ( زمانی که می خواهید ویدئو پست کنید ) می توانید لینک بزارید ( مثل لینک وبسایتتون یا… )

بیشتر بخوانید :   آموزش فعال سازی تگ محصول در اینستاگرام

۷ – می تونید تو بخش کپشن ویدئو، از هشتگ هم استفاده کنید اما فعلا این کاربرد فعال نیست . اگر کسی هشتگ را سرچ کند، پیدئوی شما رو نشون بده، اما مخاطبین می تونن وارد اون هشتگ بشن و پست های مربوطش رو مشاهده کنند.

امیدواریم از این مقاله استفاده لازم را برده باشید