ما بهترین خدمات را برای شما مشتریان ارائه می دهیم

تیک سل پلتفرم جامع مدیریت فروشگاه اینترنتی می باشد . به عبارت دیگر شما در تیک سل میتوانید از یک فروشگاه اینترنتی به همراه مزایای آن به صورت رایگان لذت ببرید. تیک سل پلتفرمی هوشمند در زمینه فروشگاه های اینترنتی مبتنی بر اینستاگرام است. با عضویت در تیک سل شما به راحتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی رایگان داشته باشید و همزمان با آن از مزایای اینستاگرام نیز بهره‌مند شوید. در واقع می توان گفت تیک سل دستیار هوشمند شما در فروش خواهد بود.

استفاده آسان

ما در تیک سل تلاش کردیم تا سطح ارائه خدمات را به ساده ترین روش ممکن پیاده سازی کنیم تا کاربران به راحتی بتوانند از این پلتفرم استفاده لازم راببرند

مشاوره رایگان

کارشناسان ما بی صبرانه منتظر سوالات شما هستند تا باتوجه به نیاز شما و تجربه شان در این عرصه بهترین پیشنهادات را برای پیشرفت کسب و کار شما انجام دهند.

خرید و فروش محصولات

یکی از اهداف تیک سل سهولت انجام خرید و فروش میباشد. این بدان معنی است که فروشندگان محترم و همچنین خریداران عزیز بتوانند به راحتی محصوالا مورد نظر خود را خرید یا به فروش برسانند.

امنیت بالا

تیم ما با استفاده از دانش به روز و شناسایی وبسایت و کسب و کار آنلاین شما را از اکثر حملات و تهدیدات رایج ایمن نگه میدارد تا مشتریان نگران از دست رفتن اطلاعات حساس کسب و کار خود نباشند و به فعالیت خود بپردازند.