خطای Checkpoint Required یا Challenge required را در اینستاگرام چگونه برطرف کنیم؟

21 ژانویه 2020
25 نفر پسندیده اند

Challenge required خطای اینستاگرامی است که در این مقاله سعی کردیم روش حل این خطا را به طور کامل به شما عزیزان ارائه دهیم.

به تازگی اینستاگرام تغییراتی در API  خود داده است که موجب میشود امنیت پیج اینستاگرام شما افزایش یابد. در حقیقت با این کار از شما یک تاییده میگیرد که آیا واقعا اطلاعات اکانتی که شما برای متصل کردن به پلتفرم تیک سل وارد کرده اید خود شما هستید یا خیر.

اصولاً ، Challenge required روشی است که توسعه دهندگان اینستاگرام برای بررسی اینکه کاربران انسان هستند یا نه ، از آن استفاده می کنند.  همانطور که اشاره شده است این پیغام روشی است که مانع دسترسی رباط ها به اکانت شما را میدهد .

هدف خطا Challenge required

با این حال، یک هدف دیگر از این روش چالش برانگیز (Challenge required) وجود دارد. هدف دیگر آن حصول اطمینان از این است که شما مالک حساب هستید که سعی دارید وارد آن شوید.

اگر با پیام خطای (Challenge required) ​ روبرو شوید، اینستاگرام از شما می‌خواهند ثابت کنید که حساب به شما تعلق دارد.​ پیام خطا معمولاً وقتی می خواهید از یک سرور وب وارد حساب اینستاگرام خود شوید ، نمایش داده می شود.

Challenge required

همانطور که در تصویر  بالا مشاهده می کنید  دو گزینه برای شما قابل مشاهده است .

گزینه اول This Wasnt Me به معنی من نیستم  گزینه دوم This Was me به معنی من هستم میباشد که در صورت کلیک این گزینه اکانت شما به پلتفرم تیک سل متصل خواهد شد .

خوشبختانه این مشکل به راحتی قابل حل است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که از دستگاه تلفن همراه خود با استفاده از برنامه اینستاگرام یا از وب سایت رسمی اینستاگرام به حساب خود وارد شوید. و مراحل زیر را انجام دهید :

  • وارد اینستاگرام شده و به اکانتتون لاگین کنید.
  • به احتمال زیاد، موقع ورود به پیج اینستاگرام تون، با پنجره ای مشابه زیر روبرو می شوید که در اصطلاح این صفحه معروف به خطای Challenge required میباشد .
  • در این صورت، گزینه «This Was Me» رو انتخاب کنید.