معرفی

خدمات پلتفرم تیک سل

امروزه خیلی از کاربران سعی می کنند که مخاطبین متعددی برای فروشگاه اینترنتی  جذب کنند ، یکی از روش های جذب  اصولی و سریع مخاطبین  و همچنین رونق دادن به  کسب و کارها استفاده از پلتفرم تیک سل است.

تیک سل همواره با بهره گیری از برترین کارشناسان و تیم حرفه ای و با نشانه گیری جدیدترین و مهمترین فناوری ها یاری رسان مشتریان خود بوده و خواهد بود.

ایجاد مدیریت فروشگاه اینترنتی

ایجاد مدیریت فروشگاه اینترنتی

شما با ثبت نام در این قسمت هویت خود را تایید و شماره همراه خود را به ثبت می رسانید و امکان قرار دادن محصولات ، دسته بندی ها ،توضیخات مربوط به هر محصول (عکس ، متن و.. )ویرایش ، حدف  و … را در فروشگاه اینترنتی خود قرار دهید .

اختصاص یک صفحه برای هر فروشگاه

بعد از ایجاد حساب کاربری در تیک سل عملا شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی جذاب بدون هیچ هزینه ای شدید و تیک سل برای افزایش مشتریان شما تمامی محصولات شما را در گوگل ایندکس می نماید با این امکان مشتریان متعددی از گوگل روانه ی صفحه ی محصولات شما میشود .

اختصاص یک صفحه برای هر فروشگاه
یکپارچه سازی مدیریت انبار و کالاها

یکپارچه سازی مدیریت انبار و کالاها

تیک سل با بهره گیری از فرآیند های اتوماتیک و ساختارهای کنترلی این امکان را به شما میدهد که شما تصرف دقیقتر و جامع تری نسبت موجودی کالا و همچنین گردش کالا داشته باشید .

برای مثال  محصولات شما با توجه به موجودیتی که در انبار خواهند داشت مورد تطبیق قرار خواهد گرفت  به این صورت که اگر شما ۴ محصول را وارد نمایید در صورت فروش ۴ محصول تیک سل به صورت خودکار عدم موجودیت محصول را اعلام می نماید

ایجاد فاکتور مشتری

شما تنها کافیست اطلاعاتی را که مشتریان انتخاب نموده اند را دریافت نمایید و سپس برای مشتریانم فاککتور آن محصول را ایجاد نمایید و لینک مشاهده فاکتور را برای مشتری در دایرکت مشتریان ارسال کنید.

ایجاد فاکتور مشتری
روش خرید محصولات

روش خرید محصولات

۱ – به صورت مستقیم :

در این قسمت مشتری وارد فروشگاه شما در تیک سل شده و نسبت به ایجاد فاکتور و خرید محصول اقدام می نماید.

۲ – از طریق  فروشنده :

در این قسمت مشتری از شما تقاضای فاکتور  مینماید که شما می بایست فاکتور آن محصول را ایجاد نمایید و لینک مشاهده فاکتور را برای مشتری ارسال نمایید.

گزارشات حسابداری

دریافت یکسری گزارش های مالی در بازه زمانی مشخص ، برای مثال :بیشترین درآمد این ماه چقدر است از تاریخ ۹۸/۵/۱۸ تا ۹۸/۸/۱۸ از کدامین شهر ها خرید  بیشتر بوده است

گزارشات حسابداری
امکان اتصال به اینستاگرام

امکان اتصال به اینستاگرام

امکان اتصال یک اکانت اینستاگرام به فروشگاه و ارسال یک محصول به عنوان پست یا استوری

 

سیستم مدیریت مشتریان

سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان ابزاری است که تعامل با نمایندگان و خریداران کالا و خدمات را به سطحی بالاتر از ارتباطات سنتی هدایت می‌کند. در سیستم مدریت مشتریان تیک سل، اطلاعات پایه‌ی مشتریان از جمله اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس، فایل‌های مرتبط از جمله تصاویر، نامه‌ها  آضافه کردن مشتری ثابقه خرید آدرس و هرگونه فایل دیگر قابل نگهداری و جستجو است.

سیستم مدیریت مشتریان
ارائه کد تخفیف

ارائه کد تخفیف

تیک سل این امکان را فراهم نموده که هر فروشنده برای محصولات خو کد تخفییف ارائه دهد برای مثال ارایه کد تخفیف بعد از اولین خرید مشتری .

تیک سل برای خریداران محترم ضمانت پرداخت را در نظر گرفته به این صورت که وجه خریداران محترم به امانت نزد تیک سل می ماند تا از رسیدن محصول به دست خریداران اطمینان حاصل شود .در صورت تاییده خریداران عم از کیفیت و سلامت محصول وجه برای فروشندگان واریز میشود در غیر این صورت وجه به خریدار باز میگردد.

تضمین پول
اتصال دامنه

اتصال دامنه

فروشنده ها میتواند دامنه ی سایت خود را به صفحه ی فروشگاهی تیک سلی خود متصل نمایند

می خوای اطلاعات بیشتری در مورد تیک سل بدونی