تیک سل چیست ؟

خب قبل از اینکه بخوام یه تعریف کلی از تیک سل بکنم شمارو یکم با مفهومش آشنا کنم و بعد از اون بریم ببینیم کاربردش در شبکه های اجتماعی چیه :

تیک سل یک پلتفرم مدیریت فروشگاه اینترنتی بر پایه ی شبکه های اجتماعی  هستش . یعنی شما در تیک سل میتونید از یک فروشگاه اینترنتی به همراه تمامی مزایای آن به صورت رایگان داشته باشید.

در ادامه بیشتر به توضیح مفصل این محصول جذاب میپردازیم .

هنوزم فکر میکنی برای اینکه فروشگاه اینترنتی داشته باشی باید خیلی هزینه کنی ؟

شاید شما از دسته افرادی باشید که قبلا کسب درآمد آنلاین را امتحان کردید و شکست خوردید. یا اینکه  به تازگی به این زمینه علاقه‌مند شده‌اید اما امکان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی به دلیل هزینه ی بالایش را ندارید.

جای هیچ نگرانی نیست !!! میگی چطور ؟

تیک سل برای تک تک شما فروشندگان محترم  یک فروشگاه اینترنتی مجزا بدون پرداخت هیچ هزینه ای در نظر گرفته ، تا شما بتونید تمامی محصولاتتون رو در فروشگاه اینترنتی مجزای خودتون  وارد کنید و به کسب وکارتون جون تازه ای هدیه کنید .

نکته  : شما حتی اگر یه فروشگاه اینترنتی هم داشته باشید میتوانید به قطار ما بپیوندید و صفحه ی فروشگاهیتان را  پیاده سازی کنید .

خدمات تیک سل چیست ؟

استفاده از پلتفرم تیک سل می‌تواند علاوه بر افزایش فروش و توسعه‌ی کسب و کار اینستاگرامی ، موجب معرفی محصولات ایرانی، افزایش اعتبار برند، معرفی محصولات جدید به بازار و شکل گرفتن بازارهای جدید شود.

فروش محصولات در هر ساعت از شبانه روز

محدودیت زمانی یکی از مشکلات اصلی کسب و کارهای سنتی است و امکان فروش محصولات در هر ساعت از شبانه روز فراهم نیست. با استفاده از تیک سل شما عزیزان می توانید ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته محصولات اینستاگرامی خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید. بنابراین شما می توانید حتی وقتی خواب هستید پول دربیاورید!!

اتصال به اینستاگرام

با استفاده از تیک سل شما می توانید به راحتی به اینستاگرام متصل شوید. از این رو در کنار بازاریابی موثری که دارید، فروش بیشتری از طریق فروشگاه اینترنتی خواهید داشت.

ایجاد فاکتور و امکان پرداخت آنلاین

بعد از ثبت سفارش جدید شما می توانید از طریق پنل فروشندگان تیک سل، فاکتور سفارش مشتری را ایجاد کنید و از طریق دایرکت یا SMS فاکتور را برای مشتری جهت پرداخت آنلاین ارسال کنید.

ابزار مدیریت هوشمند

ما در تیک سل تلاش کردیم تا تمامی ابزارهای مدیریتی مورد نیاز فروشندگان در اینستاگرام را پیاده سازی کنیم تا به راحتی بتوانیم پیگیری و مدیریت فروش را انجام دهید و تبلیغاتتان را به صورت هدفمند پیاده سازی نمایید .

گزارشات حسابداری

یکی از خدمات خوب پلتفرم تیک سل گزارش میزان فروش در ماه ، میزان محصولات باقی مانده و... میباشد که خریداران عزیز از این امکان میتوانند در برنامه ریزی هر چه بهتر برای محصولاتشان استفاده نمایند

امکان اتصال دامنهامکان اتصال دامنه

فروشگاه دامنه اختصاصی

شما در کنار پلتفرم مدیریت اینستاگرام میتوانید یک فروشگاه اختصاصی با ساب دامین تیک سل داشته باشید (www.kafshmeli.tiksell.com) و یا دامین اختصاصی مورد نظر خودتان را به پلتفرم تیک سل متصل نمایید.

هنوز تموم نشده کلی امکانات دیگه هم تو راهه

هنوز تموم نشده کلی امکانات دیگه هم تو راه که ما قصد داریم به مرور زمان شمارو حسابی سوپرایز کنیم  اما این ویژگی رو بد نیست بدونید که با پلتفرم  مدیریت فروشگاه اینترنتی میتونید به شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام دسترسی داشته باشید و حتی خرید و فروش در  اینستاگرام تون رو مدیریت کنید .

دوستان عزیز توصیه من به شما قبل از هر کاری مطالعه کردن صفحه ی  راهنمای سایت هستش خیلی راحتر میتونه به شما کمکت کنه .