برای ایجاد درگاه پرداخت درتیک سل چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم؟

28 ژانویه 2020
10 نفر پسندیده اند

درگاه پرداخت چیست؟

به طور کلی هر لینک اینترنتی که به نام صاحب کسب‌وکار باشد و به مشتریان این امکان را بدهد که هزینه کالا یا خدمات را به صورت آنلاین پرداخت کنند، یک درگاه پرداخت است. به عبارت دیگر، درگاه‌ پرداخت یک لینک اختصاصی است که شما می‌توانید به جای اینکه شماره کارت و یا شماره حساب خود را به دیگران بدهید، این لینک را در اختیار آنها قرار دهید تا به راحتی به شما پرداخت آنلاین داشته باشند.

چگونه درگاه پرداخت را به تیک سل متصل نماییم؟

۱-اطلاعات فروشگاه خود را تکمیل نمایید:

اولین گام برای دریافت درگاه پرداخت در تیکسل کامل نمودن اطلاعات فروشگاه خود می باشد بنابراین شما زمانی که روی دکمه ایجاد اکانت درگاه پرداخت کلیک می کنید در صورت عدم تکمیل اطلاعات فروشگاه  خود با صفحه زیر روبرو می شوید که با کلیک بر روی دکمه بروزرسانی مشخصات، میتوانید مشخصات فروشگاه خود را به صورت کامل وارد نمایید.

۲-وارد نمودن شماره تلفن همراه خود و دریافت رمز یکبار مصرف :

پس از تکمیل اطلاعات فروشگاه فروشگاه کافیست روی دکمه درخواست درگاه پرداخت کلیک کنید . در این گام شما وارد سایت زرین پال میشوید و شماره تلفن همراه خودرا وارد و دکمه دریافت رمز یکبار مصرف را کلیک می کنید .

ورود به قسمت درگاه

۳- دریافت رمز یکبار مصرف :

۴- وارد پنل کاربری تیکسل شده و اطلاعات اهراز هوییت خود را تکمیل نمایید :

وارد سایت تیک سل شده  در قسمت سمت راست گزینه تکمیل درگاه پرداخت را کلیک نمایید و مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت اهراز هویت خود عم از بارگزاری کارت ملی  و فرم تاییده خود به پیوست کارت ملی خود را تکمیل کرده ، وارد می نمایید .

بعد از گذراندن این مراحل طی ۲۴ ساعت درگاه شما ایجاد خواهد شد.